USŁUGI

CZYSZCZENIE TAPICERKI +DETALING

 Przebiega w kilku etapach :

  • Dokładne odkurzenie tapicerki
  • Naniesienie na tapicerkę w zależności od rodzaju materiału oraz stopnia zabrudzenia odpowiedniego detergentu
  • Wcieranie detergentu w tapicerkę
  • Po odczekaniu odpowiedniej ilości czasu – ekstrakcja tj. wypłukiwanie zanieczyszczeń wraz z resztkami detergentów
Regularne pranie tapicerki samochodowej to nie tylko walor estetyczny. Podczas czyszczenia tapicerki usuwane jest 80% bakterii, grzybów oraz drobnoustrojów.
Dopełnieniem tego do 100 % jest Ozonowanie – usuwa bakterie, grzyby i alergeny oraz nadaje niepowtarzlny efekt swieżosci powietrza. Stosujemy go równierz do odgrzybiania klimatyzacji.

Detaling

– po wyczyszczeniu tapicerki dokładnie czyscimy wszystkie elementy plastikowe , pasy , uszczelki , szyby , dywaniki pod cisnienie usuwając brud z najmniejszych zakamarków.


mini1

Małe

od 250

mini

Średnie

od 300

midi

Duże

od 400

maxi

VAN, SUV

od 500

KOMPLETY LUX

Komplet LUX DETALING Komplet LUX to kompleksowa usługa mycia i czyszczenia wnętrza pojazdu zawierająca :

  • Mycie pojazdu , czyszczenie felg , nabłyszczenie opon ( na zewnątrz )
  • Odkurzenie środka za pomocą pistoletu Tornado Gun , mycie lub odkurzenie dywaników
  • Czyszczenie elementów plastikowych pod ciśnieniem – naniesienie dresingu
  • Mycie szyb , zabezpieczenie uszczelek silikonem ,
  • Oraz Ozonowanie środka w celu podniesienia jakości wykonywanej usługi
Po takim komplecie odbierzecie samochód czysty i świeży , czas usługi od 2 do 3 godzin
GWARANCJA 100% ZADOWOLENIA !!!


mini1

Małe

od 60

mini

Średnie

od 80

midi

Duże

od 100

maxi

VAN, SUV

od 120

POLEROWANIE LAKIERU ONE STEP

Korekta lakieru ONE STEP polega na uproszczonej obróbce lakieru względem klasycznej korekty, która charakteryzuje się kilkoma etapami. W przypadku "one stepa" używa się jednej pasty, która ma usunąć możliwie dużo zarysować i wyprowadzić lakier do stopnia połysku, wolnego od hologramów.


mini1

Małe

od 200

mini

Średnie

od 300

midi

Duże

od 400

maxi

VAN, SUV

od 500

POLEROWANIE LAKIERU III ETAPOWE

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."


mini1

Małe

od 300

mini

Średnie

od 400

midi

Duże

od 600

maxi

VAN, SUV

od 800

OZONOWANIE, ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI

Ozonowanie - Sposób na odświeżenie wnętrza samochodu.
Źródeł nieprzyjemnych zapachów w samochodzie jest wiele. Jednym z nich są roztocza i grzyby, które we wnętrzu samochodu mają dogodne warunki do rozwoju - są izolowane od niekorzystnych warunków atmosferycznych, a okruchy pożywienia czy starty naskórek stanowią świetną pożywkę. Sposobem na walkę z mikroorganizmami jest ozonowanie wnętrza. Ozon jest trójatomową cząsteczką tlenu. Rozkładając się, uwalnia jeden z atomów, który neutralizuje związki chemiczne w wyniku utleniania. Po osiągnięciu wysokiego stężenia trójatomowego tlenu we wnętrzu pojazdu rozpoczyna się proces niszczenia bakterii, grzybów i roztoczy


mini1

Małe

od 40

mini

Średnie

od 50

midi

Duże

od 60

maxi

VAN, SUV

od 80

RENOWACJA LAMP

Matowe, niemal nieprzezroczyste szkła reflektorów zdarzają się nawet w kilkuletnich autach. Jest tak dlatego, że od dłuższego czasu, m.in. ze względów bezpieczeństwa, nie robi się ich ze szkła, lecz z tworzywa sztucznego. Są lżejsze, można im nadawać bardziej fantazyjne kształty, nie tłuką się tak łatwo, za to ich powierzchnia okazuje się bardziej wrażliwa na zarysowania i szkodzą im agresywne chemikalia, ciepło oraz promieniowanie UV .

Na szczęście typowe uszkodzenia akrylowych szybek da się stosunkowo łatwo naprawić służa do tego specjalistyczne preparaty do polerowania i zabezpieczania plastików. Nie ma problemu z usunięciem płytkich rys, zmatowień i przebarwień, ale pod warunkiem, że zniszczona jest tylko zewnętrzna warstwa tworzywa.


mini1

Małe

od 60

mini

Średnie

od 80

midi

Duże

od 100

maxi

VAN, SUV

od 120

POWŁOKI CERAMICZNE

Przygotowanie powierzchni lakierniczej do nałożenia powłoki ceramicznej polega na etapowej korekcie lakieru : na usunięciu wszelkich niedoskonałości z powierzchni lakieru jak rysy, hologramy, zmatowienia, swirle itp. Można ją wykonać ręcznie lub maszynowo z użyciem maszyny polerskiej. Renowacja dzieli się na kilka etapów. Ich ilość jest uzależniona od stanu powierzchni, którą ustalamy w trakcie oględzin samochodu. Wielostopniowość tego procesu związana jest z użyciem past polerskich o różnej gradacji. Przy usunięciu poważniejszych niedoskonałości wspomagamy się wodnym papierem ściernym o róznych gradacjach. Przed polerowaniem maszynowym oklejamy elementy plastikowe, gumowe, aby ich nie uszkodzić w trakcie korekty.
Po korekcji oczyszczamy powierzchnię lakieru za pomocą IPA (alkohol izopropylowy połączony z wodą destylowaną) lub dedykowanego produktu do inspekcji lakieru, co pozwoli pozbyć się pozostałości past polerskich oraz pomoże dokonać inspekcji wykonanej pracy. Po korekcie usuwamy pozostałosci ( hologramy ) oraz powłokę ceramiczna w zależności od wymagań właściciela pojazdu.

UWAGA !
Pwłoki ceramiczne wyceniamy po oględzinach samochodu.
Cena uzależniona jest od uszkodzeń lakieru oraz wielkości samochodu.


mini1

Małe

od 1000

mini

Średnie

od 1250

midi

Duże

od 1500

maxi

VAN, SUV

od 1800

Detailing Studio

Tarnów / Koszyce Małe, ul. Krótka 12a
tel. 661 555 024